Главная » Статьи » ЭНЦИКЛОПЕДИЯ КОФЕ » ЭНЦИКЛОПЕДИЯ КОФЕ

6 цікавих фактів про каву:
  1. Кава «Американо» з'явилася під час Другої Світової Війни. Солдати з Америки не могли пити європейську міцну каву і просили розбавляти її водою.
  2. В «Еспрессо» не так багато кофеїну, як у каві, приготованій «крапельним» способом. Готують «Еспрессо» швидко, пропускаючи воду під тиском через мелені зерна. Оскільки при цьому контакт води і кави зменшується, то і кофеїну в чашці значно менше.
  3. 70% кавоманів п'ють «Арабіку», якій притаманний приємний, м'який смак, а 30% обирають «Робусту» з гірчинкою, в якій кофеїну вдвічі більше. Виробники швидкорозчинної кави переважно змішують «Робусту» і «Арабіку»
  4. «Кава по-російськи» - знаменитий рецепт приготування кави. У цей напій прийнято додавати горілку. Як не дивно, батьківщина цього рецепту не Росія, а Німеччина.
  5. Якщо у вас є бажання відчути сповна ефект бадьорості від кофеїну, рекомендуємо вживати зварену каву, а не розчинну, адже вона містить в два рази більше кофеїну.
  6. Щороку жителі Землі випивають більше 500000000000 чашок кави! У середньому це 71 чашка на одну людину в рік. Кавова індустрія (вирощування, обробка, фасування, продаж) годує майже 25 мільйонів чоловік. На сьогоднішній день кава та нафта - це товари, які входять у двійку найбільш популярних товарів у світі.
Категория: ЭНЦИКЛОПЕДИЯ КОФЕ | Добавил: ippark (24.11.2015) E
Просмотров: 903 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar